Bądź jak sędzia

Lubisz piwo, znasz różne jego style. Masz ulubione marki i browary. Czy zastanawiałeś/aś się, na ile Twoje preferencje są podyktowane przez czynniki zewnętrzne? Każdy człowiek – bez wyjątku – podlega zewnętrznym wpływom – poczynając od warunków atmosferycznych (jak jest upał, to lepiej smakuje witbier niż bałtycki porter) przez sympatie i antypatie (jeden z pracowników jest Twoim przyjacielem, właściciel browaru ma inne niż Ty poglądy polityczne) aż po dobór potraw danego dnia – to wszystko ma wpływ na naszą ocenę, nie tylko piwa 🙂

Teraz masz okazję zweryfikować swoje preferencje! Oferujemy Ci możliwość oceny 6 piw w tym samym stylu, z różnych, polskich browarów, których nazwy (podobnie jak nazwy piw) zostaną ujawnione dopiero po zakończeniu naszej edukacyjnej zabawy. W pierwszej edycji degustowaliśmy West Coast IPy, w drugiej był to szeroko rozumiany stout – nie dość, że uczestnicy musieli zdecydować, który im najbardziej smakował, to jeszcze musieli ustalić, jaki to konkretnie był podstyl 🙂

Piwa są zawsze całkowicie zanonimizowane – czyli odarte z etykiet i z wydrapanymi logosami z kapsli. W miarę możliwości zamawiamy je bezpośrednio w browarach, ale liczymy się z tym, że nie zawsze uda się kupić piwo bez etykiety, zatem wybaczcie, jeśli na butelkach będą ślady kleju po ich zdrapywaniu – no bo chyba nie chcielibyście, żeby były moczone w gorącej wodzie :-))))

Ta zabawa jest dla wszystkich – jeśli jesteś początkującym miłośnikiem dobrego piwa będziesz miał okazję pogłębić swoją wiedzę dzięki materiałom edukacyjnym, a jeśli jesteś doświadczonym beergeekiem będziesz mógł zweryfikować swoje umiejętności i zabawić się w zgadywankę.

Pakiet zostanie również wysłany do jednego z certyfikowanych sędziów piwnych, zatem będziesz mógł porównać swoje odczucia ze zdaniem profesjonalisty!

UWAGA!! Najbliższa edycja odbędzie się w październiku 2022 r. Proszę nie wypełniać formularza przed jej ogłoszeniem!

Pakiet będzie składał się z:

  • 6 próbek piw w jednym stylu (6 x 0,5 l)
  • arkusza oceny wraz z objaśnieniem
  • zestawu wskazówek niezbędnych do przygotowania się do degustacji
  • charakterystyki stylu wraz z objaśnieniem

Cena pakietu: …

Odbiór we Wrocławiu w sklepie dla piwowarów domowych Twój Browar: 0 zł.

Wysyłka: 30 zł (za transport i kurieroodporny karton).

Zachęcamy do  skompletowania towarzystwa do oceny –  próbek wystarczy dla kilku osób.

Zapisz się też do grupy na Faceboooku!